אינסטלטור בנשר

אינסטלטור הוא בעל מקצוע האמון על צנרת המים. צנרת המים מהווה תשתית חשובה ובלעדיה כמעט ולא אפשרי לאכלס אף מבנה. כיום, אינסטלטור הוא מקצוע נפוץ וניתן למצוא בכל רחבי הארץ.

מה צריך לדעת לפני שמזמינים אינסטלטור?

  • רוב האינסטלטורים ברחבי הארץ מתהדרים בשירותיהם "24 שעות". אך בפועל, לא כולם מתייצבים תוך זמן קצר לאחר הקריאה דבר היוצר המתנה ממושכת, בזבוז מים והחמרת המצב. לכן חשוב לשאול מהו זמן ההגעה המשוער וכמן כן לספק הסבר קצר על הבעיה.

  • יש לבדוק מהיכן האינסטלטור מגיע: למשל, אם אני נמצא בנשר, הדבר המומלץ הוא לחפש אינסטלטור בנשר. כמובן שלהזמנת אינסטלטור מאזור חיפה אין הבדל גדול, אך יש לשים לב שבעקבות מרחק וזמן הגעת האינסטלטור התעריף עלול להשתנות.

  • הבנת בסיסית של הבעיה: המון מהבעיות בצנרת ביתנו הן נפוצות וניתן למצוא עליהן מידע באינטרנט. כך ניתן לפזר את הערפל סביב הבעיה, להוריד את רמת הלחץ ולהבין האם הבעיה דחופה ומה היא העלות המשוערת. הדבר מומלץ בכל קריאה לבעל מקצוע כלשהו.

היכן ניתן לקבל טווח מחירים על עבדות האינסטלטור?

אמנם ישנן בעיות שדורשות טיפול מבעל מקצוע כך או כך, אך עם זאת רצוי לקרוא בעלוני מידע ובאינטרנט על טווח המחירים האפשרי. זאת כדי להימנע מאי נעימות מול בעל המקצוע, מוויכוחים ומרמאות. ניתן למצוא כיום מחירון לכל בעיה ומכל האזורים. התעריפים דומים בין אם מדובר על אינסטלטור בנשר או באילת. דוגמאות של מחירים לבעיות נפוצות:

  • פתיחת סתימה תעלה בין 150-250 שקלים
  • איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית יעלה בין 800-1200 שקלים
  • תיקון פיצוץ בצנרת תעלה 500-1000 שקלים (כאשר הצנרת לא גלויה המחיר יקפוץ פי 2)
  • החלפת ברז 300 שקלים

האם המחירים כוללים גם חלקי חילוף?

המחירים שמוצגים ע"י בעלי המקצוע לא כוללים את חלקי החילוף. למשל אם נדרש התקנת ברז, המחיר הוא רק על ההתקנה ולא כולל את מחיר הברז החדש, אותו אפשר גם לקנות באופן עצמאי. כמו כן המחיר לא כולל שירות, זאת ניתן להשאיר בהתאם לשיקול הדעת, אדיבות האינסטלטור ואיכות השירות.

צוות 4 צפון הינו צוות אינסטלציה הנמצאים לשירותכם 24 שעות ומעניקים מענה איכותי ומהיר לכל דורש. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט למידע נוסף, לבעיות נפוצות וליצירת קשר.

אינסטלטור בנשר

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

נתקעת עם נזילה? אנחנו יכולים לסייע לך!