אינסטלטור בקריות 24 שעות

שרברב, או בשמו הלועזי אינסטלטור, הוא בעל מקצוע נפוץ מאוד בימינו ותפקידו לטפל ולתחזק את צנרת המים. כיום, מרבית האינסטלטורים פועלים 24 שעות ביממה זאת על מנת לתת מענה לבעיות דחופות שלא ניתן לחכות לטיפולן זמן רב. בשוק האינסטלציה ניתן למצוא אינסטלטורים בעלי ניסיון רב שנים ומקצועיים שיודעים לפתור כל בעיה.

האם עבודה במתכונת 24 שעות היא הכרחית?

ישנן בעיות שאינן דחופות כמו דליפה בברז או סתימה קטנה בשירותים. אך נניח לדוגמה שמשפחה בקרית אתא סובלת מבעיה בדוד השמש, השעה היא כבר שעת ערב מאוחרת בחודש ינואר, שיא החורף, ובני המשפחה מעוניינים במקלחת חמה. במקרה הנ"ל נדרש אינסטלטור בקריות 24 שעות ביממה ולא בעל מקצוע שעובד עד השעה 17:00. אינסטלטור שמעוניין לתת מענה לכמות רבה של לקוחות, כדי להיות יעיל ורווחי יותר, נדרש להיות זמין גם מחוץ לשעות הפעילות המקובלות.

האם ישנם אינסטלטורים שפועלים גם בשבת?

כן, ישנם אינסטלטורים שנותנים מענה גם ביום שבת. כמובן שאותם אינסטלטורים זוכים ליום מנוחה אחר בהתאם לחוק, אך עם זאת יש לשקול טוב האם הבעיה דחופה, כיוון שאם ניתן לחכות איתה ליום ראשון, או לפחות למוצאי השבת, הדבר עדיף.

איך אדע האם הבעיה דחופה?

בדפי האינטרנט נמצא מידע רב אודות בעיות אינסטלציה נפוצות. ניתן לחפש את הבעיה במנועי החיפוש, לקרוא ולהתרשם ולהבין האם מדובר בבעיה נפוצה, האם היא חמורה, להתרשם מהמחירים ואולי אף לטפל בה לבד לפי מדריך. כמו כן ניתן להתקשר למוקד צוות אינסטלציה כדי לקבל ייעוץ והסברה וכך לשקול את הטיפול במקרה עם בעל מקצוע בעל ניסיון.

במידה ונדרש אינסטלטור בקריות 24 שעות, בחיפה, בנהריה או בשאר אזורי הצפון, צוות 4 צפון, הינו צוות אינסטלטורים, אשר זמינים 24 שעות לשירותכם ומעניקים מענה מהיר, יעיל ומקצועי לכל בעיה הכרוכה בצנרת הביתית, החל מאיתור נזילות, החלפת חלקים ועד פיצוץ בצנרת.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

נתקעת עם נזילה? אנחנו יכולים לסייע לך!