אינסטלטורים בקריות

כשחושבים על בעל מקצוע, חושבים על רופא, על עורך דין או על טייס. מקצועות כמו שהוזכרו קודם לכן הם אמנם חשובים ודורשים הכשרה לא פשוטה בכלל, אך קל לשכוח שיש עוד בעלי מקצוע שתפקידם חשוב וקשה לא פחות, אחד מהם הוא האינסטלטור.

אינסטלטורים בקריות 24 שעות

תפקיד האינסטלטורים ברחבי הארץ, אינסטלטורים בקריות ועד אינסטלטורים בנגב, הוא לדאוג שצנרת המים תפעל כשורה. צנרת המים היא תשתית יסוד בכל מבנה ובלעדיו קשה מאוד כיום לאכלס מבנה עד כדי בלתי אפשרי. עם התקדמות השנים משתפרת איכות וייעול הבנייה ואיתם גם מערכות הצינורות שמרכיבות אותם, אך לצערנו גם כמות הבעיות גדלה. כך גם גדלה כמות האינסטלטורים כדי לתת מענה לכמות הבעיות שנגרמות כתוצאה מתחזוקה לקויה או התיישנות. התפקיד כולל החלפה או התקנה של חלקים, בדיקות תקינות, שדרוג המערכות וכמובן פתרונות לבעיות חירום כמו פיצוץ בצנרת.

מה נדרש כדי להיות אינסטלטורים בקריות?

  • חוש טכני: יכולת להתעסק עם כלים וחלקים
  • סבלנות: ישנן בעיות שדורשות זמן טיפול רב, לעתים כמה טיפולים שונים. כמו כן סבלנות לעבוד סביב השעון ולטפל בבעיות שונות ומגוונות.
  • ראייה מערכתית: האינסטלטור נדרש לבחון את המערכת כוולה ולהבין כיצד פועל, ומה הפתרון היעיל והנכון ביותר. אין להתייחס לבעיות נקודתית אלא לנסות להבין מה גרם לבעיה ומהו הטיפול הנדרש.
  • יכולת תכנון: גם בבניית מערכת צינורות, למשל למבנה חדש, וגם בפתרונות לטווח ארוך, האינסטלטור נדרש להבין מה ההשלכות של הטיפול ומה יהיה ניתן לתקן בעתיד וכיצד, במקרה והבעיה תשוב או שתצוץ בעיה אחרת. זאת כיוון שצנרת היא מערכת מסורבלת ולא תמיד ניתן להגיע אליה בקלות או בכלל לתקן אותה.

מה ההכשרה המקצועית הנדרשת כדי להיות אינסטלטור?

כיום בישראל ניתן ללמוד אינסטלציה דרך משרד התמ"ת, לימודים הנמשכים בין חצי שנה לשנה. אינסטלטורים בקריות, בתל אביב ובחולון, לכולם הכשרות דומות. ההבדל נעשה עם הנסיון ואיכות האיש המקצוע. ישנם אינסטלטורים שלומדים במסלולם איתור תיקון נזילות בלבד, וישנם אינסטלטורים שמוכשרים כהנדסאים  ויכולים לטפל בהכל, כולל הכנת תשתיות.

צוות אינסטלטורים צפון, הינו צוות אינסטלטורים , אשר זמינים 24 שעות. צוות יעיל ומקצועי שיטפל בכל בעיה במקצועיות.

להזמנת אינסטלטור בקריות 24 שעות צרו איתנו קשר.

אינסטלטורים בקריות

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

נתקעת עם נזילה? אנחנו יכולים לסייע לך!