שיפוץ מקלחונים

מקלחונים הם תוספת נהדרת לחדר האמבטיה שלכם, מכיוון שהם מאפשרים מקלחת קצרה ומהירה בלי לפזר מים לכל עבר, והם מספקים תוספת עיצובית נפלאה לחלל החדר. שיפוץ מקלחונים יידרש במקרים בהם מאסתם במקלחון הקיים, או שמא נוספו לפתע דרישות נוספות אם למשל שיפצתם לאחרונה את חלל חדר המקלחת ועליכם להתאים את המקלחון לעיצוב החדש, ועוד.

שיפוץ מקלחונים

הזמנת שירות שיפוץ מקלחונים מהטובים ביותר!

שיפוץ מקלחונים עלול להתגלות כתהליך לא פשוט ומעט ארוך בעיקר אם מדובר בהחלפת המקלחון הקיים במקלחון חדש. בשל כך, עליכם להאט מעט את הקצב, ולבחור בתבונה את איש המקצוע בו תבחרו לביצוע המלאכה.

  • סקר שוק מקיף – מחקר קצר באינטרנט יעלה המלצות על אנשי מקצוע אמינים, וכן אתרי אינטרנט בהם אנשי המקצוע יציגו בגאווה את ארסנל העבודות שלהם. בנוסף, אם אתם מכירים קרוב משפחה או חבר ששיפץ לאחרונה את המקלחון שלו, בקשו ממנו חוות דעת.
  • תעודה – סיפורים רבים מסתובבים ביננו על אנשי מקצוע שביצעו עבודה לא מקצועית והשאירו את הלקוח עם הוצאות נוספות, ומוצר שרחוק מלהיות איכותי. בקשו מאיש המקצוע תעודה או מסמך המוכיח כי עבר הכשרה בתחומו.
  • בקשו הצעת מחיר – כמו כל תחום, מחיר זול מידי עלול להעיד על עבודה פחות מקצועית. בקשו הצעות מחיר ממספר בתי עסק, ובדקו מה המחיר המקובל בשוק.

חדר המקלחת שתמיד חלמתם עליו – רק עם צוות אינסטלטורים צפון

מלבד שיפוץ מקלחונים, אנו עוסקים גם באבחון ותיקון בעיות אינסטלציה, וכן ביצוע עבודות גבס, שיפוץ אמבטיות ועוד רבים. צוות אינסטלטורים צפון פועל ברחבי מחוז חיפה, זמין לשירותכם 24 שעות ביממה עם אנשי המקצוע המצוינים ביותר באזור. לכל עניין ובעיה אנחנו מתייצבים לשירותכם עם הכלים המתקדמים ביותר, והחומרים האיכותיים ביותר.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

נתקעת עם נזילה? אנחנו יכולים לסייע לך!