שרברב בחיפה

שרברב הוא השם העברי לאינסטלטור. שרברבות היא תחום עיסוק המטפל בבעיות צנרת המים בתשתית. כחלק מעבודת השרברב הוא אחראי על שימור ותחזוקת הצנרת, בדיקות שגרתיות וכמו כן טיפול בעיות במידה ומופיעות.

האם שרברב בחיפה אחראי תיקון בעיות בלבד או גם משתתף בהקמת תשתית ובהרכבה חדשה?

בתודעת הציבור, השרברב אחראי על טיפול בעיות, סתימת נזילות ופתרון לפיצוצים בצנרות כיוון שאלה הן הבעיות הנפוצות. אך כמובן שהשרברב אחראי גם על הקמה של צנרת חדשה לחלוטין, התקנה של דודי שמש, אמבטיות ועוד. למשל, אדם המקים בית חדש בחיפה, ומעוניין בהתקנה של ברזים לביתו החדש, מקלחות, שירותים וכיורים, יכול להזמין שרברב בחיפה על מנת שיבצע את העבודות הנ"ל.

האם ניתן להתקין ברזים ומערכות ניקוז לשירותים לבד?

לפי החוק, התקנה של ברז או ניאגרה אינה חייבת להתבצע ע"י בעל מקצוע מוסמך בלבד. אך יש לקחת בחשבון שהתקנה של מערכות שמשתמשים בהם יום יום, עלולות להישחק ולהיפגע במידה והותקנה בצורה לקויה, לכן הדבר לא מומלץ אלא אם קיים ניסיון בפועל או הסמכה מתאימה.

האם לשרברב בחיפה יש חלקים להחלפה או שעליי לרכוש אותם באופן עצמאי?

כן, לשרברב יש מאגר של חלקים להחלפה ולהתקנה. החל מברזים, ניאגרה לשירותים, חלקים לדוד השמש, חלקי צינורות ועוד. עלותו של השרברב כמעט ותמיד לא כוללת את החלקים, דבר המצוין ע"י השרברב במתן הצעת המחיר. ניתן לרכוש את החלקים באופן עצמאי, דבר שיכול להוזיל מעט את המחיר בחלק מהמקרים, אך ללא ספק פחות נוח, בעיקר מפאת העובדה שבעיות בצנרת, בעיקר בעיות מיידיות, הן לא צפויות ורוב הסיכויים שאין ברשות הלקוח את החלקים וגם לא זמן ללכת ולקנות.

צוות אינסטלטורים צפון נמצאים לשירותכם 24 שעות ומעניקים מענה איכותי ומהיר לכל דורש. אם דרוש שרברב בחיפה, נהריה, הקריות ושאר אזורי הצפון, ניתן ליצור קשר לקבלת ייעוץ והסברים. כמו כן למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר האינטרנט.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

נתקעת עם נזילה? אנחנו יכולים לסייע לך!